Facebook

KWESTA W RAMACH AKCJI POLA NADZIEI

22 marca 2023, dodane przez: J.S. KWESTA W RAMACH AKCJI POLA NADZIEI
grafika do wpisu: KWESTA W RAMACH AKCJI POLA NADZIEI Kampania „Pola Nadziei” odbywa się każdego roku w dwóch częściach: jesienią sadzimy cebulki żonkili – to one właśnie tworzą Pola Nadziei, a wiosną, gdy zaczynają kwitnąć, rozpoczyna się druga część akcji, która obejmuje m.in. kwesty na rzecz osób chorych na raka.  
Przed nami ostatni etap w ramach akcji Pola Nadziei kiedy to wolontariusze zbierać będą pieniądze na potrzeby chorych z tarnogórskiego hospicjum Królowej Pokoju. W Żyglinie taka zbiórka odbędzie się 26 marca przed kościołem parafialnym, po każdej Mszy Świętej.  Do akcji włączy się również Szkoła Podstawowa nr 1 w Miasteczku Śląskim. Wolontariusze będą kwestować 03 kwietnia w szkole.
Z góry bardzo dziękujemy za każdy gest i pomoc na rzecz potrzebujących. Księdzu Proboszczowi Andrzejowi Potyrze za życzliwość, Darczyńcom za okazane serce, Wolontariuszom i Nauczycielom za poświęcony czas.