Facebook

Laboratoria przyszłości

7 marca 2023, dodane przez: J.S. Laboratoria przyszłości
grafika do wpisu: Laboratoria przyszłości

Konkurs na projekt Patchworku „ INTEGRACJA MIĘDZYKULTUROWA”

W miesiącu styczniu odbył się konkurs ogłoszony przez Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Miasteczku Śląskim na najlepszy projekt patchworku pt.: „INTEGRACJA MIĘDZYKULTUROWA”.

Uczniowie mogli składać prace z własnym pomysłem projektu patchworku pt.: „Integracja międzykulturowa”. Prac napłynęło bardzo dużo. Uczniowie wykonali bardzo ciekawe i pełne pomysłów prace.

Po zakończeniu konkursu został wybrany najlepszy projekt, który zostanie wyszyty na maszynach HUSQVARNA VIKING E10, TEXI BALLERINA CRAFT, TEXI YOY 13 PINK pozyskanych w ramach programu # LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI.  Przy okazji uczniowie zapoznają się z podstawowymi zasadami działania maszyn do szycia oraz nauczą się prostej obsługi tych maszyn. Gotowy patchwork zawiśnie na ścianach w budynku Naszej Szkoły. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi pod koniec miesiąca marca podczas podsumowania projektu.

„Laboratoria Przyszłości” to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej:

Laboratoria Przyszłości - Laboratoria Przyszłości - Portal Gov.pl (www.gov.pl)

 

logo MEiN  GovTech Polska logo               https://www.gov.pl/photo/ee27ba05-4479-49f1-9e48-3c77a564bb89