Święto szkoły

18 września 2022, dodane przez: J.S. Święto szkoły
grafika do wpisu: Święto szkoły

Kolorowe stoiska przygotowane przez rodziców i uczniów,  zachęcały do zwiedzania różnych krajów. Każde stoisko, w swojej ofercie posiadało kontynentalne specjały kulinarne, które kojarzyły się z danym państwem. Uczniowie wyposażeni w kartę pokładową, zwiedzając poszczególne kraje, wykonywali różnorodne zadania, zdobywajac pieczęć z danego kraju. Na scenie można było podziwiać wspaniałe występy zaproszonych artystów. Oprócz specjałów kontynentalnych można było zagrzać się ciepłym żurkiem czy kiełbaską z grila, a miłosnicy słodyczy mogli pokosztować przepysznych ciast, ciasteczek i gofrów. Podczas festynu z pewnością każdy znalazł coś dla siebie, a bogaty program imprezy zapewnił wszystkim wspaniałą zabawę. Dziękujemy  WSZYSTKIM, którzy zaangażowali się w jego organizację. Zdjęcia w galerii :)