Facebook

Żyglińskie talenty i nie tylko

19 września 2021, dodane przez: J.S. Żyglińskie talenty i nie tylko
grafika do wpisu: Żyglińskie talenty i nie tylko

W sobotę 18 września 2021 roku w naszej szkole odbył się Festyn Szkolny pod hasłem "Żyglińskie talenty i nie tylko". Po uroczystym rozpoczęciu przez Panią Dyrektor i Przewodniczącą Rady Rodziców, przyszedł czas na pokaz różnorodnych talentów. Na scenie zaprezentowano występy artystyczne zarówno zaproszonych artystów jak i uzdolnionych uczniów naszej szkoły. W trakcie festynu można było również podziwiać wystawę fotografii Pań: Martyny Nocoń i Darii Gogola. Uczniowie, rodzice i wszyscy pracownicy szkoły wykazali mnóstwo inwencji twórczej i umiejętności. Przygotowano stanowiska z potrawami na ciepło i zimno, na słodko i kwaśno, na lekko i ostro. Uczestnicy festynu za drobną opłatą mogli skosztować nieziemskich dobroci mogących zachwycić swym smakiem. Nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych: dmuchany zamek, foto budka, loteria fantowa, malowanie twarzy, zabawy plastyczne, ruchowe, taneczne i jeszcze dużo by wymieniać, natomiast w świetlicy szkolnej na dzieci czekały atrakcje z gliny. W czasie prezentacji i występów, na boisku  szkolnym odbywały się rozgrywki sportowe w piłce nożnej.  Festyn należy uznać za bardzo udany. Przekonaliśmy się, że w naszej szkole i społeczności żyglińskiej nie brakuje ludzi uzdolnionych,  z pasją i talentami. Wszystkim artystom i pasjonatom życzymy dalszych sukcesów. Gościom  serdecznie dziękujemy za liczne przybycie, miłe rozmowy i spędzony z nami  czas.