Akcja "KLUCZE DLA BUDZIKA"

15 lutego 2021, dodane przez: J.S. Akcja "KLUCZE DLA BUDZIKA"
grafika do wpisu: Akcja "KLUCZE DLA BUDZIKA"

Jeśli macie Państwo w domu stare, niepotrzebne klucze, które już niczego nie otwierają, przynieście je do naszej szkoły.
Zebrane klucze zawieziemy do punktu, który współpracuje ze Stowarzyszeniem  (ok. 2000 punktów w Polsce) oddadzą je na złom, a pieniądze za pośrednictwem Polskiego Stowarzyszenia Serwisów Kluczowych przekażą  Fundacji Akogo?
FUNDACJA AKOGO? została założona w 2002 roku przez Ewę Błaszczyk-Janczarską oraz ks. Wojtka Drozdowicza (twórcę programu Ziarno w TVP, obecnie proboszcza Pokamedulskiego Kościoła przy UKSW w Lesie Bielańskim).
Fundacja Ewy Błaszczyk Akogo?, jest polską organizacją pozarządową, zajmującą się systemowym rozwiązywaniem problemów osób (dzieci i dorosłych) w śpiączce.

Dołącz do akcji!  Możesz przyczynić się wybudzenia kolejnego dziecka w klinice „Budzik”!

Akcja potrwa do końca marca, klucze można wrzucić do pojemnika w przedsionku szkoły :)