Bal przebierańców w świetlicy

11 lutego 2021, dodane przez: J.S. Bal przebierańców w świetlicy
grafika do wpisu: Bal przebierańców w świetlicy
4.02.2021 w naszej szkolnej świetlicy odbył się bal karnawałowy. Przygotowując się do balu karnawałowego dzieci stworzyły  barwne maski, które były doskonałym uzupełnieniem stroju na bal karnawałowy. Wspólnie z dziećmi nauczyciele świetlicy ozdabiali je w dowolny sposób kredkami, pisakami, piórkami i brokatem. Dzięki pomocy zdolnych świetliczaków sala zmieniła się w prawdziwą salę balową. Wszyscy uczniowie świetnie bawili się przy rytmach najnowszych hitów. Dzieci chętnie uczestniczyły w organizowanych zabawach: Limbo, Woźnica, Sałatka owocowa, taniec z balonem czy taniec na gazecie. Humor dopisywał zarówno dzieciom jak i wychowawcom. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Dzień ten dostarczył uczniom wielu przeżyć i miłych wrażeń.