Facebook

To już dwadzieścia lat

15 maja 2024, dodane przez: J.S. To już dwadzieścia lat
grafika do wpisu: To już dwadzieścia lat

10.05 w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach odbyła się uroczysta gala dla laureatów dwóch konkursów zorganizowanych przez Wojewodę Śląskiego i Śląską Kurator Oświaty przy wsparciu Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA dla uczczenia 20. rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej

Pierwszy z nich – konkurs plastyczny pt. „20 lat w Unii Europejskiej” skierowany był do uczniów klas IV–VIII szkół podstawowych z terenu województwa śląskiego, a jego przedmiotem było wykonanie plakatu przedstawiającego własną interpretację 20. rocznicy członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Spośród ponad 150 zgłoszonych prac wybrano 3 najlepsze oraz wyróżniono 7 kolejnych. Prace laureatów można podziwiać do końca maja na wystawie pokonkursowej na katowickim rynku.

Nasza uczennica Julia Semler otrzymała wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy.