Facebook

Spotkanie z lekarzem weterynarii

14 maja 2024, dodane przez: J.S. Spotkanie z lekarzem weterynarii
grafika do wpisu: Spotkanie z lekarzem weterynarii W spotkaniu wzięli udział uczniowie klas I-III. Pani Mirosława w ciekawy sposób opowiedziała o zawodzie, który wykonuje. Dzieci poznały różne ciekawostki na temat zwierząt, które tak samo jak człowiek chorują, cierpią i potrzebują z naszej strony opieki i troski oraz dowiedziały się w jaki sposób należy dbać o swojego pupila, by cieszył się zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, opowiadając o swoich zwierzętach i zasypując Panią doktor pytaniami. Całe spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Na zakończenie uczniowie serdecznie podziękowali za wizytę w naszej szkole i obdarowali gościa laurkami i kwiatami. Mamy nadzieję, że Pani Doktor będzie nas częściej odwiedzać.