Konkurs na ilustrację „Moje ulubione słuchowisko” rozstrzygnięty!

21 grudnia 2020, dodane przez: J.S. Konkurs na ilustrację „Moje ulubione słuchowisko” rozstrzygnięty!
grafika do wpisu: Konkurs na ilustrację „Moje ulubione słuchowisko” rozstrzygnięty!

Od października w każdy piątek uczniowie klas 1-3 mieli możliwość wysłuchania audycji. Działo się to dzięki szkolnemu radiowęzłowi. Niestety konieczność przejścia na nauczania zdalne wymusiła nico zmianę tej tradycji. Odtąd uczniowie bajek i opowiadań słuchali w domach. Ogłoszony został także konkurs na ilustrację do ulubionej audycji. Wpłynęło aż 21 prac. Najwięcej z klasy 3a, której gratulujemy zapału. Trudno było zdecydować, która ilustracja jest najładniejsza, dlatego wyróżniono 5 z nich, a pozostałych autorów nagrodzono za udział w konkursie.

Laureatami zostali: Szymon Fijałek, Jakub Pella, Marlena Ślusarek, Nadia Dudek i Magdalena Musik. Gratulujemy.

Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród, a laureatów prosimy o ich odbiór w świetlicy szkolnej.