Facebook

Ogólnopolski konkurs Zuch

26 kwietnia 2024, dodane przez: J.S. Ogólnopolski konkurs Zuch
grafika do wpisu: Ogólnopolski konkurs Zuch

Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni i twórczego myślenia dzieci.

Konkurs Zuch polegał na samodzielnym rozwiązaniu przez uczniów zintegrowanego sprawdzianu zróżnicowanego w zależności od klasy. Treść sprawdzianów uwzględniała elementy edukacji polonistycznej, społeczno-przyrodniczej i matematycznej. Konkurs Zuch z języka angielskiego sprawdzał znajomość słownictwa oraz podstawowych zwrotów.

W konkursie z języka polskiego wzięli udział: Zuzanna Szołtysik kl.1a, Hanna Lysik kl.1a, Zofia Płaszczymąka kl.1b, Antoni Bogacki kl.2, Natalia Pilśniak kl.2, Kamil Musialik kl.3a, z języka angielskiego: Natalia Pilśniak kl. 2, z matematyki: Zuzanna Szołtysik kl.1a, Hanna Lysik kl.1a, Zofia Płaszczymąka 1b, Jakub Szołtysik kl.2, Michalina Skowronek kl.2, Bartosz Czernecki kl.2, Natalia Pilśniak kl.2, Borys Żydek kl.2, Wojciech Musik kl.2, Kamil Musialik kl.3. Jesteśmy z Was bardzo dumni. To wielka odwaga reprezentować szkołę w konkursie ogólnopolskim. Gratulujemy wspaniałej postawy. Na podstawie otrzymanych testów Centrum Edukacji Szkolnej wyłoni uczniów, którzy wykazali się największą wiedzą. Organizator zobowiązuje się przekazać wyniki do 10 czerwca 2024 r.Trzymamy kciuki za wyniki!  Dziękujemy również Wam Drodzy Rodzice, że zachęciliście swoje pociechy do podjęcia tej decyzji.