Facebook

Spotkanie z przedstawicielami PKP Polskich Linii Kolejowych

29 listopada 2023, dodane przez: J.S. Spotkanie z przedstawicielami PKP Polskich Linii Kolejowych
grafika do wpisu: Spotkanie z przedstawicielami PKP Polskich Linii Kolejowych

27 listopada naszą szkołę odwiedzili przedstawiciele PKP Polskich Linii Kolejowych S.A., aby zapoznać dzieci z kampanią „Bezpieczny przejazd…”. Celem akcji jest uświadamianie młodych osób jak wygląda poprawne przechodzenie i przejeżdżanie przez przejazdy lub przejścia kolejowe. Podczas spotkania zaproszeni gościeuczyli najmłodszych podstawowych zasad przekraczania torów. Dzieci poznały najważniejsze znaki oraz dowiedziały się, czego nie wolno robić w pobliżu torów. Było mnóstwo ciekawych pytań i odpowiedzi. Na pamiątkę spotkania otrzymały drobne upominki.

Dziękujemy Państwu Bartela za pomoc w zorganizowaniu spotkania i za słodki poczęstunek.